EL İŞİ CAM SANATI

01. HAKKIMIZDA

Işıkla olan yolculuğumuzu, avize ve aydınlatma ürünlerinin yanı sıra çok yönlü proje tasarımları ve uygulamalarıyla sürdürmekteyiz. Amerika’dan Japonya’ya kadar 40’tan fazla ülkeye kendimize ait tasarımlarımız olan cam, avize ve aydınlatma ürünleri ihracatını yapmaktayız. Özel aydınlatma tasarımları ve el işi cam sanatı üretimiyle, sektöründe öncü olan TAVCAM, gerektiğinde zamanın en ileri teknik ve teknolojilerini kullanarak Türkiye’yi el işi cam ve dekoratif aydınlatma alanında büyük bir aşkla, gururla ve başarıyla temsil etmektedir.

El emeği sanat eseri ürünlerimizle sadece Türkiye’de değil tüm dünyada, hayatın karanlık kalan taraflarına ışık tutuyoruz.

Ustalık geleneğinden gelen değerlerimizi koruyarak, üretimlerimizi yaptığımız işe duyduğumuz aşk ve heyecanla yapıyoruz. Bunun sonucunda tüm Dünyayı aydınlattığımız ürünlerimiz ortaya çıkıyor. Camı ince ince işleyerek onu ışıkla buluşturuyor ve hayat veriyoruz. El yapımı ürünlerimizle yıllardır evlerinize konuk ve sohbetlerinize ortak oluyoruz.

Bizi biz yapan değerlerimizle büyüdük ve yükseldik. Bugün Dünya’nın dört bir tarafına ihraç ettiğimiz ürünlerle insanlığı aydınlatıyoruz.

Her geçen yıl zenginleşen ürün yelpazemizi gururla sizlerin beğenisine sunuyoruz. Gündelik kullanımların yanısıra özel projelerimiz ve koleksiyonlarımızla görenlerin büyüleneceği bir şölen yaşatıyoruz.